Четверг, 30 Январь 2014 19:29

Історія Вознесенської церкви м. Шостка.

Історія Вознесенської церкви.

Перші згадування в історичних документах з'являються в середині 17 століття.З самого початку церква була освячена на честь Вознесіння Господнього. Закрита церква у 1918 році, під час Великої вітчизняної війни використовувалася як наглядовий пункт.

Поступово церква була розібрана місцевими мешканцями на сільськогосподарські споруди. До цього часу осталися споруди ,які побудовані з церковного брусу. З 1997 року відновлена Вознесенська парафія,богослужіння звершуються в тимчасові споруді колишньої середньої школи №6. Декілька років назад розпочалось будівництво кам'яної церкви, яка знаходиться на місці колишньої. Головним міценатом є директор меблевої фабрики "Катунь" Кузнєцов Олександр Тихонович.

Освячення куполів і хрестів на Вознесенську церкву 10.11.2011.

Освячення звершив Єпископ Конотопський і Глухівський Йосип.

Прочитано 121 раз Последнее изменение Четверг, 30 Январь 2014 20:27