24 вересня, Преосвященніший Роман, єпископ Конотопський і Глухівський, відвідав с. Воздвиженське Ямпільського благочиння, яке святкувало цього дня 200-річчя з дня заснування. В ході візиту владика звершив Божественну літургію у храмі Воздвиження Хреста Господнього та помолився за усіх жителів села. Його Преосвященству співслужило духовенство округу.

На Малому вході, за усердні труди на благо Православної Церкви, владика нагородив настоятеля храму ієрея Миколая Габелко саном протоієрея.

По завершенні Богослужіння відбувся хресний хід до кладовища, на якому захоронено видатного жителя села Миколу Неплюєва з родиною. Там Владика звершив заупокійну літію за померлими селянами. Після цього було освячено меморіальну дошку на т.з. «Червоних воротах».

Кульмінацією святкування став імпровізований концерт у загальноосвітній школі, на якому було представлено фільм про с. Возвиженське та його видатних жителів. Лунали пісні авторства місцевих талантів. У вітальному слові сільський голова Козюля М.О. подякував Його Преосвященству за візит та архіпастирські настанови.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *